Wybierając Andrzeja Dudę wspieramy polskie rodziny!

Wybierając Andrzeja Dudę wspieramy polskie rodziny!

Szanowni Państwo,

Przed nami ostatni tydzień kampanii wyborczej. Dnia 28 czerwca 2020 r. spotkamy się przy wyborczych urnach, kiedy to zdecydujemy, jaka będzie Polska oraz czyja ona będzie. Nie przesądzając wyników tych wyborów, zachęcam na wstępie gorąco do uczestnictwa w tych wyborach i nie odkładania głosu na drugą turę. Każdy głos jest ważny, każde skorzystanie z prawa do oddania głosu w wyborach jest ważne – to nasi przodkowie wywalczyli je dla nas i okupili niewinną krwią. Nie bądźmy więc obojętni wobec tego poświęcenia i wybierzmy 28 czerwca prawdziwego, wolnego i demokratycznie wybranego Prezydenta RP!

A na kogo zagłosować? Odpowiedź jest jedna – na Andrzeja Dudę! Zachęcam gorąco do zapoznania się z programem wyborczym Andrzeja Dudy, który jest mocno skonkretyzowany i w centrum stawia rodzinę oraz nas Polaków jako dumny naród.

Andrzej Duda za każdym razem w trakcie spotkań na kampanijnym szlaku podkreśla, że to rodzina jest fundamentem społeczeństwa. „Rodzina zasługuje na szczególne wsparcie ze strony państwa. Rodzina tworzy i buduje społeczeństwo”. Z tego właśnie powodu przedstawił założenia Karty Rodziny – to wsparcie finansowe, ale również gwarancja, że programy dotychczas wprowadzone, nie zostaną odwołane. Dokument zakłada również ochronę przed przemocą w rodzinie oraz ochronę dzieci przed pornografią. Karta Rodziny to także pomoc materialna i ochrona prawna dla osób samotnie wychowujących dzieci oraz ochrona dla kobiet wracających po urlopie macierzyńskim do pracy. To także zachęcenie pracodawców do tworzenia warunków pracy przyjaznych mamom oraz prawo rodziców do decydowania w jakim duchu będą kształcić swoje dzieci, w tym także w kwestiach edukacji seksualnej. Andrzej Duda stanowczo podkreśla wprowadzenie zakazu propagowania ideologii LGBT w instytucjach publicznych. Wreszcie wsparcie dla seniorów poprzez gwarancję zachowania obniżenia wieku emerytalnego oraz utrzymanie wszystkich dotychczasowych programów społecznych dla seniorów. 

Programy socjalne dla rodzin sprawiły, że bogacą się nie tylko Polacy, lecz cała polska gospodarka. Coraz więcej pieniędzy pozostaje w naszej gospodarce i umożliwia realne wsparcie na tym najtrudniejszym etapie życiowym, jakim jest wychowanie dzieci. Mowa o programach 500+, Maluch +, ale także już zapowiedziany bon turystyczny na każde dziecko w kwocie 500 zł.

Szanowni Państwo, 28 czerwca wybierzmy mądrze, wybierzmy zgodnie ze swoim sumieniem, wybierzmy kandydata, który nie tylko zapewni stabilność polityczną, gospodarczą i moralną nam, ale również naszym przyszłym pokoleniom. Tym kandydatem jest Andrzej Duda. Wierzę głęboko, że zwyciężymy! #DUDA2020